Vše pro teplo.cz > Komínová technologie K+W > Odlučovač tuhých znečišťujících látek

Odlučovač tuhých znečišťujících látek

Snižuje počet pevných částic až o 90%

✔ Použitelné pro kotle na dřevo s ručním přikládáním do 25 kW, automaticky kotle na dřevo do výkonu 50 kW, komíny z nerezové oceli a keramické komínové systémy
✔ Potvrzená účinnost
✔ Snadná údržba
✔ Lze integrovat do stávajících komínových systémů kouřovodů
✔ Nízké provozní náklady
✔ Snadno se spuští a funguje automaticky
✔ Elektrická bezpečnost byla testována a schválena v souladu s evropskou směrnicí

Airjekt 1 – První certifikovaný odlučovač tuhých znečišťujících látek pro domovní spalovací systémy

Společnost Kutzner + Weber po intenzivním výzkumu a rozsáhlém testování vyvinula v akreditované zkušebně (E. G. TÜV Süd) odlučovač tuhých znečišťujících látek. V roce 2006 byly v Německu elektrostatickým odlučovačem tuhých znečišťujících látek vybaveny první spotřebiče.

Pozitivní výsledky laboratorních měření byly potvrzeny jak ve zkušebním provozu, tak i v praxi. Systémy, které byly vybaveny odlučovačem tuhých znečišťujících látek, dosáhly filtrační účinnosti až 90%.

Pro krbová kamna, krbové vložky otevřené krby a kotle na dřevo

Výhodou elektrostatického odlučovače tuhých znečišťujících látek Airjekt 1 je univerzálnost. Airjetkt 1 může být použit u většiny krbů, kamen či krbových vložek bez ohledu na značku či provozní systém. Odlučovač tuhých znečišťujících látek AIRJEKT 1 se hodí k topným systémům na dřevo s výkonem do 25 kW (50 kW pro automatické kotle) a komínem o průměru 140 mm až 300 mm.

Řadit podle: abecedyceny od nejnižšíceny od nejvyšší

Počet produktů v kategorii: 1